Våre ansatte

Per I. Svendsen

Daglig leder

Telefon: +47 900 98 454
E-post: per@richsteen.no

Susanne Nævestad

Administrasjon/økonomi

Telefon: +47 948 86 163
E-post: susanne@richsteen.no

Kaare Golten

Teknisk koordinator og reklamasjonsansvarlig

Telefon: +47 979 77 556
E-post: kaare@richsteen.no

Steffen Westbryhn

Selger JOAB

Telefon: +47 407 66 413
E-post: steffen@richsteen.no

Tom A. Wiger

Servicemarkedssjef

Telefon: +47 476 56 148
E-post: tom@richsteen.no

Martin Svendsen

Verksmester

Telefon: +47 993 96 066
E-post: martin@richsteen.no

Patrick Tangerud

Lagermedarbeider

Telefon: +47 476 08 325
E-post: patrick@richsteen.no

Simon Schaden

Lagermedarbeider

Telefon: +47 481 21 807
E-post: simon@richsteen.no

Henning Svensen

Servicetekniker

Telefon: +47 902 73 913
E-post: henning@richsteen.no

Steffen Berger

Servicetekniker

Telefon: +47 90196 626
E-post: s.berger@richsteen.no

Jonas Ekholdt

Servicetekniker

Telefon: +47 955 55 798
E-post: jonas@richsteen.no

Verkstedavdeling

Vårt verksted har kunnskapsrike og løsningsorienterte mekanikere med inngående kjennskap til løsningene vi leverer.

Kontaktinfo verksted:

67 900 900

Frank Hopmoen

Servicemekaniker kran

Martin Ringereide

Servicemekaniker kran

Jan Morten Kristiansen

Mekaniker

Jan Kowalski

Mekaniker

Hasan Yabalak

Mekaniker

Mats

Mekaniker

Daniel Trøen

Mekaniker

Fredrik Steen

Mekaniker

Send oss en henvendelse.