Våre ansatte

Per I. Svendsen

Daglig leder

Telefon: +47 900 98 454
E-post: per@richsteen.no

Susanne Nævestad

Administrasjon/økonomi

Telefon: +47 948 86 163
E-post: susanne@richsteen.no

Kaare Golten

Teknisk koordinator

Telefon: +47 979 77 556
E-post: kaare@richsteen.no

Steffen Westbryhn

Selger JOAB

Telefon: +47 407 66 413
E-post: steffen@richsteen.no

Tom A. Wiger

Ettermarkedsansvarlig

Telefon: +47 476 56 748
E-post: tom@richsteen.no

Martin Svendsen

Verksmester

Telefon: +47 993 96 066
E-post: martin@richsteen.no

Patrick Tangerud

Lagermedarbeider

Telefon: +47 476 08 325
E-post: patrick@richsteen.no

Simon Schaden

Lagermedarbeider

Telefon: +47 481 21 807
E-post: simon@richsteen.no

Henning Svensen

Servicetekniker

Telefon: +47 902 73 913
E-post: henning@richsteen.no

Steffen Berger

Servicetekniker

Telefon: +47 90196 626
E-post: s.berger@richsteen.no

Jonas Ekholdt

Servicetekniker

Telefon: +47 955 55 798
E-post: jonas@richsteen.no

Verkstedavdeling

Vårt verksted har kunnskapsrike og løsningsorienterte mekanikere med inngående kjennskap til løsningene vi leverer.

Kontaktinfo verksted:

67 900 900

Frank Hopmoen

Servicemekaniker kran

Martin Ringereide

Servicemekaniker kran

Jan Morten Kristiansen

Mekaniker

Jan Kowalski

Mekaniker

Hasan Yabalak

Mekaniker

Mats

Mekaniker

Daniel Trøen

Mekaniker

Send oss en henvendelse.